OMO Professional prací prášek White 8,4kg - 130WL

Novinka
Značka: Omo
Pouze pro přihlášené
Varianta

Kusů v balení:

    (ks.)

Vrstva:

    (ks.)

Paleta:

    (ks.)

EAN:

7615400850297

Země původu

Německo

Kategorie:

Prací prášky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací prostředek OMO Professional White na cca 130 dávek z řady Pro Formula od Diversey obsahuje speciální kombinaci bělidla a enzymů pro silnou prací sílu a také lehkou parfemaci, která dodá vašemu prádlu svěží, čistou vůni. Prací prášek dosahuje vynikajících výsledků praní již od 30°C.

Prací prášek z řady Professional se snadno dávkuje a je rychle rozpustný. Prací prášek pro velké zatížení lze použít na všechno bílé prádlo - s výjimkou (jako u všech pracích prostředků pro velké nebo univerzální použití) na vlnu, hedvábí a kašmír. K tomu použijte jemný čisticí prostředek. Prací prostředek OMO pro vysoké zatížení je vhodný pro praní při teplotách do 95°C. Až na výjimky však stačí nižší teplota, maximálně 60°C.

Složení:

5-15%: Aniontové povrchově aktivní látky. Méně než 5 % bělidla na bázi kyslíku, neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, mýdlo, fosfonáty, vůně, optické zjasňovače, enzymy, benzylsalicylát, hexyl cinnamal.

VAROVÁNÍ
Způsobuje vážné podráždění očí. Držte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

H319 - Způsobuje vážné podráždění očí.
P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.

Dráždivý

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
čBarva: kus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: