Weisser Riese TRIO-Caps 80ks Universal Lotus prací kapsle

Značka: Weisser Riese
Pouze pro přihlášené
Varianta

Parametry produktu:

Kusů v balení:

 4(ks.)

Vrstva:

48 (ks.)

Paleta:

144 (ks.)

EAN:

4015200032337

Země původu

Německo

Kategorie:

Kapsle na praní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Weisser Riese - Aromaterapie White Sensation nabízí jedinečný a dlouhotrvající zážitek z vůně. Nejenže tedy prádlo vyperou do zářivé čistoty, ale díky přírodním květinovým esencím ho také zahalí do květinové aromatické vůně a díky vylepšenému složení ho také hýčkají intenzivní svěžestí. Weisser Riese - Obří prací síla. Zvládnutí neklidného denního režimu rodiny je skutečnou výzvou. Díky pracímu prostředku Weißer Riese žádný problém: ať už je hora prádla jakkoli velká, vždy se můžete spolehnout na prací sílu Weißer Riese. Již více než 50 let se rodiny spoléhají na prací prostředky Weißer Riese, které zajišťují zářivou čistotu a dlouhotrvající svěžest prádla. Prací prostředky Weißer Riese představují spolehlivost, stálost a dobrou kvalitu.

VÝHODY:
Koncentrované trojkomorové kapsle od značky s dlouholetou tradicí v Německu. Krásně svěže voní. Silná čistící schopnost. Na barevné a stálobarevné prádlo. Obsahuje formuli na odstraňování i té nejsilnější nečistoty. Extra svěžest.

POUŽITÍ:
Vložte kapsli do bubnu pračky poté až prádlo a nastavte požadovaný prací cyklus.

 

DOVOZ:
Německo.

UPOZORNĚNÍ:
Kapsle nikdy nepropichujte ani nedělte. Po použití si umyjte ruce vodou. Není vhodné pro vlnu a hedvábí. Při praní dodržujte vždy doporučení výrobce textilie. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ očí: Několik minut opatrmě oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je ze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítite-li se dobře volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Po použití si umyjte ruce. Upozornění: Silně dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí, okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Třídění a vývěr pracího prostředku: Dbejte na symboly na oblečení a přizpůsobte tomu stupeň praní.

 

 

VAROVÁNÍ!

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

warning-98676_960_720

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsle na praní
čBarva: kus,karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: