Swirl rozpustné papírky s pracím přípravkem Universal Tropical 20ks

Značka: Swirl
Pouze pro přihlášené
Varianta

Parametry produktu:

Kusů v balení:

14 (ks.)

Vrstva:

(ks.)

Paleta:

(ks.)

EAN:

5053249261096

Země původu

Irsko

Kategorie:

Prací papírky

   

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swirl rozpustné prací ubrousky pro univerzální praní - 20 pracích dávek vůně Tropical

speciální prací ubrousky, které jsou plně rozpustné a jsou vhodné pro univerzální praní. Ubrousek je plná náhrada pracího gelu nebo pracího prášku. Tento ubrousek používejte jako plnohodnotnou náhradu na praní bílého i barevného prádla. Jeden ubrousek je jako jedna prací dávka pro až 5Kg prádla při běžném znečištění. V případě silného znečištění nebo tvrdé vody je vhodné použít 2ks pracích ubrousků.

Tato revoluční novinka se velice snadno používá, stačí pouze vložit ubrousek do bubnu pračky a následně vložit požadované prádlo a zvolit si svůj oblíbený prací program. Pro provonění je vhodné přidat svou oblíbenou aviváž, parfém na praní nebo prací perly.

Univerzální ubrousky na praní nebsahují žádné plasty a jsou vyrobené pouze z výtažků účinných látek bez jakýchkoliv příměsí, barev a balastních látek. Ubrousky s pracím detergentem jsou opravdovou revolucí. Jedno balení, které obsahuje až 20 pracích dávek váží pouhých 100g. Při porovnání s běžným pracím přípravkem ve formě gelu nebo prášku můžeme konstatovat, že váží minimálně 1,7Kg. Již nemusíte mít obavu z vysypání pracího prášku nebo rozlití pracího gelu.

Ubrousky jsou vhodné pro všechny druhy automatických praček i pro ruční praní.

Složení
Návod na použití: Vložte ubrousek do pračky a následně vložte prádlo,V případě silně znečištěného prádla nebo tvrdé vody použijte na jeden prací program 2ks rozpustných ubrousků. Nebezpečí Obsahuje: dodecylsíran sodný Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. >=30 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy UFI: H6XX-Q0JH-G00J-5PKM

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
čBarva: karton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: