ONE Sgrassatore 750ml - Antibakteriální univ.odmašťovač

Značka: One
Pouze pro přihlášené
Varianta

Parametry produktu:

Kusů v balení:

12  (ks.)

Vrstva:

     

Paleta:

(ks.)

EAN:

8051938910154

Země původu

Itálie

Kategorie:

Úklid domácnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální odmašťovač pro čištění různých povrchů. Dokonale odstraňuje nečistoty, mastnotu, skvrny na oblečení a mastnotu, kterou je obtížné odstranit. Je ideální pro čištění různých povrchů, kuchyňských spotřebičů a nábytku, např. sporáky, mikrovlnné trouby, digestoře, trouby, grily, krby, kachle, kola.

Jak používat: Nastříkejte na znečištěný povrch a počkejte několik sekund. Důkladně opláchněte nebo vyčistěte houbou nebo vlhkým hadříkem. Po umytí osušte měkkým hadříkem. V případě mastných a odolných nečistot počkejte několik minut. / K čištění trouby nejprve troubu zahřejte na 40-50 ° C, poté ji vypněte. Nastříkejte nebo vyčistěte houbou nebo vlhkým hadříkem a důkladně opláchněte vodou. Nechejte oschnout nebo osušte měkkým hadříkem. / Při čištění digestoří nejprve připravte 10% roztok kapaliny ve vodě, poté ponořte filtry do připraveného roztoku a nechejte působit asi 30 minut, poté je důkladně opláchněte vodou. Nechte to uschnout. / Nastříkejte na prádlo skvrny a poté je vyperte v pračce saponátem. V případě barevných tkanin nejprve zkontrolujte dobu trvání barvy nanesením odmašťovače na bod na okraji látky. * Nepoužívejte na dřevěné a průhledné plastové povrchy. U lakovaných povrchů proveďte zkoušku na nenápadném místě. Nestříkejte stříkaný produkt. Používejte na dobře větraném místě. Složení: <5%: neiontové povrchově aktivní látky, <5% - kationtové povrchově aktivní látky, <5% - polykarboxyláty, <5% - vonné fosfonáty (limonen), konzervační látky (benzisothiazólinon, methylisothiazolinon).

Skladování: skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečních paprsků. Skladujte při teplotě 5 až 30 ° C. Číslo šarže a datum výroby jsou uvedeny na obalu. Produkt si udržuje nejvyšší kvalitu do 24 měsíců od data výroby.

Obsahuje: 2-aminoethanol; Isotridekanol ethoxylovaný> 2,5 mol EO; Kokosové ethoxylované kvartérní aminy. Obsahuje methylisothiazolinon, limonen. Může způsobit alergickou reakci. NEBEZPEČÍ Způsobuje vážné poškození očí. Způsobuje podráždění kůže. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokud potřebujete poradit se s lékařem, uschovejte obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po použití si důkladně umyjte ruce.Noste rukavice / ochranné brýle. V PŘÍPADĚ KONTAKTU S KŮŽÍ: omyjte velkým množstvím vody. V případě kontaktu s očima: několik minut důkladně opláchněte. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. Produkt / kontejner zlikvidujte v souladu s místním systémem nakládání s komunálním odpadem.  

dráždivý žíravý

Obsah: 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: