Bref WC Perfume Change 2x50g - Green Aplle - Water Lily

Značka: Bref
Pouze pro přihlášené
Varianta

Parametry produktu:

Kusů v balení:

10   (ks.)

Vrstva:

    (ks.)

Paleta:

1440 (ks.)

EAN:

5410091745738

Země původu

Belgie

Kategorie:

WC čističe a dezinfekce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bref WC blok - závěsný hygienický bloček do toaletní mísy - Power Active vůně Perfume change Apple and Waterlily 2x50g

Bref WC blok závěs do toalety je prostředek určený k čištění a dezinfekci WC mís. Tento produkt se prodává v podobě bloku, který se připevňuje na závěs WC mísy.

Bref WC blok závěs do toalety se skládá z čisticích látek a parfémů, které pomáhají odstraňovat skvrny a nečistoty z WC mísy, a zároveň zanechávají příjemnou vůni. Blok se uvolňuje postupně, takže je nutné jej občas vyměnit, aby se zajistilo dostatečné čištění WC mísy.

Použití Bref WC blok závěs do toalety je jednoduché, stačí jej připevnit na závěs WC mísy a nechat ho tam působit. Blok lze použít i v kombinaci s jinými čisticími prostředky pro dosažení maximálního účinku. Je důležité si přečíst návod k použití a bezpečnostní upozornění před použitím, aby se zabránilo poškození WC mísy nebo jiných povrchů.

Bref WC blok závěs do toalety je vhodný pro použití v domácnosti i ve veřejných toaletách. Je účinný při odstraňování skvrn a nečistot z WC mísy a zároveň pomáhá zlepšit hygienu a svěžest v prostoru. Některé verze tohoto bloku mohou obsahovat aktivní látky, které pomáhají zabraňovat tvorbě nečistot a zápachu v WC míse.

Doporučené dávkování a interval výměny se obvykle nachází na obalu produktu. Je důležité dodržovat návod k použití a pravidelně kontrolovat a vyměňovat blok, aby bylo zajištěno dostatečné čištění a hygiena WC mísy.

Složení
Varování Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. EUH208 Obsahuje 3,7-dimethyloktan-3-ol. Může vyvolat alergickou reakci. Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Složení: >30 %: bělidla na bázi kyslíku, 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky, linalool, citronellol, alfa-isomethyl ionon.

 

VAROVÁNÍ!

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Dráždivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: